18.11.15

Kuidas ma katset tegin?

Tegemist ei ole reklaampostitusega, keegi pole mulle maksnud ega ka tasuta tooteid andnud!

Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma kõigepealt tunnistama, et ma olen väga skeptiline igasuguste imeasjade vastu, mis "panevad juuksed kiirelt kasvama", "teevad su imeliselt saledaks" jne. Seekord (st kuu aega tagasi) aga märkasin, et Placenta Active komplekt (šampoon, palsam ja ampullid) on nende kodulehel soodsa hinnaga müügil. Samal ajal olin ka masenduses, et mu juuksed on lõpetanud kasvamise, seega juhuse tõttu kohtusid mu masendus juuste pärast ja juuksekasvu soodustavad vahendid.
Minus ikka elab skeptik, seega tuli mõte, et kui teeks õige enne ja pärast pildi ka. Tingimused valisime koos suure tütrega täpselt samad: täpselt sama koht, sama telefon pildistamiseks ning ka juuksed pesin ja föönitasin mõlemal korral hetk enne pildistamist.
Nüüd tulemuste juurde! Ma ei tundnud reaalselt, et midagi oleks muutunud, kuigi juuksed tundusid kohevamad küll, aga ma polnud kindel, kas ongi nii või mulle tõesti ainult tundus. Ega pildil ka kohe midagi nagu aru ei saanud, aga kui said kõrvuti pandud enne ja pärast pildid, siis hmm, tõesti on ju kasvanud ja kohevamad ka. Ma päriselt ka ei uskunud, et nii juhtub!

Vasakul 15.10 ja paremal 17.11.
Igatahes ma jätkan katset ja nüüd lisanduvad "mängu" apteegist leitud kõige odavamad juuksekasvu soodustavad vitamiinid/tabletid. Vaatame, mis kuu aja pärast on juhtunud!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar