29.05.11

PesulõksudNo mida teha, kui su sõbranna, kes pole mitte enam esimeses nooruses :P teatab oma blogis, et lõpuks ometi õppis ta ära, kuidas pesu kuivama panna... No õigemini tegi ta ema talle vastava koolituse. Otseloomulikult on sellele sõbrannale vaja pesulõkse, et ta saaks kohe oma uusi omandatud teadmisi ka praktikas ja üksi (ilma ema valvsa pilguta)järele proovida!!!

Saigi välja otsitud salvrätilakk, aga oh häda, see oli vahepeal ära kuivanud (nii ammu polnud kasutanud)... Tahtmine teha oli aga suur!!! Seega varuvõimalus: pva-liim ja mingisugune kodus olev lakk (see selleks, et pesulõksud kohe vihma käes ei laguneks). Ma muidugi eeldan, et sõbranna ikka pesu enne vihma kokku korjab, aga no mine sa algajat tea :DDD Poes olid olemas ka puust pesulõksud ning imearmsad roosidega salvrätikud.

Kõik need asjad kokku ja valmis saidki sellised pesulõksud:


1 kommentaar:

  1. Mis mis? Ei ole enam esimeses nooruses? Kellest sa räägid?
    Aga pesulõksud on üle prahi. Ma ei julge neid kasutamagi hakata! Ja mis puutub vihma käes pesu kuivatamist, siis... praegu kuivab mul nööril üks pesumasinatäis padjakatteid. Eile õhtul olid nad ilmselt kuivad, täna õhtuks arvatavasti enam mitte. Pesukuivatamine vihma käes on muideks mu üks tugevamaid külgi:D

    VastaKustuta